Prekė išparduota

Eterinis aliejus „Kashmir Lavender”

Aukščiausios kokybės, ekologiškas Kašmyrinės levandos eterinis aliejus, pasižymintis raminančiu, gaivinančiu ir odą atkuriančiu poveikiu.

12,00 su PVM

Neturime

Aprašymas

100% Kašmyrinės levandos eterinis aliejus, augančios 1,5 km aukštyje Himalajų papėdėje. Levanda ramina ir veikia kaip antidepresantas – slopina įtampą ir galvos skausmus, padeda įveikti nemigą, mažina nerimą, gerina protinę veiklą. Levandų eterinis aliejus gerina miego kokybę, todėl jį patariama garinti prieš miegą ar užlašinti kelis lašus ant pagalvės. Šis eterinis aliejus taip pat mažina spazmus, atpalaiduoja raumenis, malšina skausmą: nuo seno naudojamas įvairiems skausmams gydyti, mažina raumenų įtampą ir skausmą, nugaros, reumatinius skausmus.

Naudojimas

  • Miegui. Užlašinkite 1–2 lašus ant pagalvės prieš miegą ten, kur galite tiesiogiai įkvėpti.
  • Vidinei sveikatai. Įlašinkite lašą eterinio aliejaus į žolelių arbatą, kad atsipalaiduotumėte.
  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią. Kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 lašų eterinio aliejaus į 100 ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (puikiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažai. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t. y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% lavandula angustifolia gėlių aliejus (natūralus geraniolis, limonenas ir linalolas)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

10

Gamintojas

Aromatas

KASHMIR LAVENDER

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Kashmir Lavender””